Výběrová řízení

Výzva na vypracování cenové nabídky v rámci veřejné zakázky malého rozsahu na služby spojené s organizací ozdravného pobytu 2019

Ředitelka ZŠ V. Košaře 6, Ostrava - Dubina Mgr. Radka Palátová vyhlašuje Výzvu na vypracování cenové nabídky v rámci veřejné zakázky malého rozsahu na služby spojené s organizováním Ozdravných pobytů žáků ZŠ V. Košaře 6, Ostrava – Dubina. Obě Výzvy naleznete v příloze (dolní část stránky). 

 

Výsledek výběrového řízení na pořádání ozdravného pobytu 2019

Veřejnou zakázku malého rozsahu na služby spojené s organizováním ozdravného pobytu žáků a LVK získala firma GATTOM - M.G.T. s.r.o.. 

Výzva na vypracování cenové nabídky   na pořádání ŠvP 2018 

ředitel ZŠ a MŠ V. Košaře 6, Ostrava – Dubina Mgr. Vladimír Durčák vyhlašuje Výzvu na vypracování cenové nabídky v rámci veřejné zakázky malého rozsahu na služby spojené s organizováním Ozdravného pobytu žáků ZŠ V. Košaře 6, Ostrava – Dubina.

Výsledek výběrového řízení na pořádání ŠvP 2018 

Veřejnou zakázku malého rozsahu na služby spojené s organizováním ozdravného pobytu žáků získala firma GATTOM TOUR s.r.o.. 

Výzva na vypracování cenové nabídky v rámci veřejné zakázky malého rozsahu na služby

Ředitel Základní školy a mateřské školy Ostrava - Dubina, Mgr. Vladimír Durčák, vyhlašuje veřejnou zakázku na Ozdravný pobyt žáků 2. - 5. ročníku. Nabídky zašlete na sekretariát školy do 20. ledna 2017, viz. Výzva v přílohách.

Výběrové řízení na nákup tabletů s příslušenstvím

 Základní škola a mateřská škola Ostrava - Dubina, V. Košaře 6, příspěvková organizace vyhlašuje výběrové řízení na nákup tabletů s příslušenstvím v rámci projektu Pedagog a tablety ve výuce. Viz příloha v dolní části stránky.

Výsledky výběrového řízení na nákup tabletů s příslušenstvím

Výsledky výběrového řízení naleznete v dolní části obrazovky v přílohách.

Aktualizováno 03. 01. 2019, 20:16 uživatelem Mgr. Andrea Záviská